Telefonas Klaustukas

Kūrybos erdvės

Garso įrašų studija

Ieškote tinkamų sąlygų savo muzikinėms idėjoms paversti tikrove, svajojate išleisti muzikos albumą, o gal norite padovanoti bičiuliui savo balsu įskaitytą garsinę knygą? Užsukite į Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje įrengtą garso įrašų studiją.

Mūsų profesionaliai įrengtoje studijoje teikiamos aukštos kokybės specializuotos muzikos industrijų paslaugos. Studija pritaikyta kurti erdvinį 5.1 garsą, joje yra galimybė atlikti fortepijono įrašus skambinant nauju „Yamaha C-3X“ fortepijonu. Įrašytus kūrinius garso režisierius suredaguos pagal jūsų poreikius, atliks garso suvedimą ir paruoš leidybai.

Paslaugos  Kainos be PVM
Garso įrašymo paslauga  Skaičiuojama pagal individualius poreikius
Garso redagavimo paslauga  1 val. – 21,02 Eur 
Garso suvedimo paslauga 1 val. – 21,02 Eur


Paslaugas galite užsisakyti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Užsakymas priimamas, lankytojui užpildžius šią prašymo formą. Vartotojas turi būti susipažinęs su Nacionalinės bibliotekos garso įrašų studijos paslaugų teikimo taisyklėmis.

Erdvė dirba Nacionalinės bibliotekos darbo valandomis, ją rasite adresu Gedimino pr. 51, V a., 509 kab.

Daugiau informacijos teiraukitės el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Kino salė

Kino salė – puiki erdvė kameriniams kino vakarams, filmų retrospektyvoms, kino edukaciniams renginiams, kino mėgėjų konkursams, animacijos mėgėjų festivaliams ir susitikimams su kino kūrėjais rengti.

Salėje yra 22 vietos. Sukomplektuota filmų peržiūroms reikalinga technika (projektorius, erdvinio garso sistema 7.1, kompiuteris). Filmus galima žiūrėti DVD, Blu-Ray, VHS formatu. Taip pat prisijungti prie interneto. Kompiuteryje įdiegta Windows operacinė sistema. Filmus galima atsinešti ir peržiūrėti iš atmintuko mov ir mp4 formatu.

Pastaba: Visa įranga sukomplektuota ir pritaikyta Microsoft Windows operacinėms sistemoms. Iškomplektuoti įrangą draudžiama.

Visais klausimais dėl Kino salės nuomos renginiams prašome kreiptis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel.: (8 5) 239 8522, (8 683) 44756 – suteiksime jus dominančią informaciją ar rezervuosime patalpas. Prašome pirmiausia susisiekti nurodytais kontaktais ir rezervuotis erdvę, po to el. paštu atsiųsti užpildytą prašymą (atsisiųsti DOCX ›).

Kino salė dirba Nacionalinės bibliotekos darbo valandomis, ją rasite adresu Gedimino pr. 51, V a., 507 kab.

Muzikavimo erdvė

Muzikavimo erdvė atvira visiems grojantiems, kuriantiems ar norintiems pažinti muziką Nacionalinės bibliotekos lankytojams. Ši erdvė skirta repetuoti, kūrybiniams ar edukaciniams susitikimams organizuoti, dalintis patirtimi, pavieniui ar su bičiuliais imtis muzikinių improvizacijų. Taip pat čia ketiname rengti teminius susitikimus.

Norinčius tobulinti muzikinius gebėjimus ar tiesiog atsikvėpti muzikuojant su draugais kviečiame atsinešti savus instrumentus (akustines, elektrines gitaras, kitus styginius, nešiojamuosius sintezatorius, nedidelius perkusinius instrumentus ir kt.). Erdvėje galima iš karto įrašyti ir perklausyti repeticijos garso įrašą.

Čia jau rasite:

 • pianiną;
 • kompiuterį;
 • 2 kompiuterio kolonėles „Mackie CR4“;
 • 2 gitarinius kubus „Laney IRT30-112“;
 • 1 bosinės gitaros kubą „TC Electronic BG250“;
 • 4 mikrofonus (su jiems skirtais stovais);
 • 3 gitarų stovus;
 • 1 koncertinę kėdutę gitaristui;
 • 2 natų stovus;

Erdvė dirba Nacionalinės bibliotekos darbo valandomis, ją rasite adresu Gedimino pr. 51, V a., 536 kab.

Naudojimosi sąlygos:

 • Muzikavimo erdve nemokamai 2 valandas per dieną gali naudotis vartotojai, turintys Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje registruotą skaitytojo pažymėjimą. Savarankiškai Muzikavimo erdvę galima rezervuoti prieš savaitę rezervacijos tinklalapyje menai.lnb.lt, el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba atvykus į Nacionalinę biblioteką – Muzikos ir vizualiųjų menų skaitykloje.
 • Pasikeitus planams, rezervaciją prašome atšaukti. Du kartus neatėjęs į Muzikavimo erdvę ir neatšaukęs rezervacijos, vartotojas netenka teisės naudotis Muzikavimo erdve du mėnesius.
 • Vartotojui pavėlavus atvykti 15 minučių, Muzikavimo erdvės rezervacija atšaukiama.
 • Prieš naudojantis Muzikavimo erdve būtina susipažinti su naudojimosi Muzikavimo erdve taisyklėmis.

Kilus klausimams dėl Muzikavimo erdvės rezervavimo, esamos technikos ir galimybių naudotis kitomis muzikos kūrybos priemonėmis maloniai prašome kreiptis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Pažinimo erdvė

Erdvė skirta lankytojų kultūriniams, pažintiniams edukaciniams, mokymosi, kūrybiniams ir saviraiškos poreikiams. Čia pristatomi Nacionalinės bibliotekos archyvai, lankytojai kviečiami į bibliotekos specialistų rengiamas edukacijas, kamerines meno ir archyvines parodas, kitus renginius. Pažinimo erdvė sudaro galimybę atsitraukti nuo įprastos aplinkos ir veiklos, atrasti naujų kultūros reiškinių ir priemonių kūrybiškam mąstymui ugdyti ir lavinti.

Pažinimo erdvėje vyksta:

 • Nacionalinės bibliotekos specialistų rengiamos edukacinės programos, projektai, veiklos, edukacinės teminės parodos ir renginiai;
 • Nacionalinės bibliotekos dokumentų, rinkinių, kolekcijų ir teminių leidinių, restauruotų objektų pristatymai;
 • vertingo dokumentinio paveldo, jo tyrimų, restauravimo darbų aktualizavimo, reikšmingų kultūros ženklų, įvykių ir asmenybių pristatymai;
 • tradicinio ir šiuolaikinio meno parodos.

Esame atviri skirtingų patirčių, išsilavinimo ir įvairių amžiaus grupių žmonėms, turintiems poreikį dalyvauti kūrybiškumą ir saviraišką skatinančiose veiklose bei Nacionalinės bibliotekos lankytojams, norintiems susipažinti su bibliotekos saugomu paveldu.

Erdvė dirba Nacionalinės bibliotekos darbo valandomis, ją rasite adresu Gedimino pr. 51, V a., 535 kab. Visais klausimais dėl Pažinimo erdvės nuomos renginiams prašome kreiptis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

TV studija

Nacionalinės bibliotekos TV studija – profesionaliai įrengta vaizdo studija, kurioje filmuojamos ir montuojamos laidos, pokalbiai, diskusijos, taip pat rengiamos tiesioginės transliacijos internetu į šalies bibliotekas bei viešuosius interneto prieigos taškus.

TV studijoje vykdomos transliacijos įvairiomis temomis – nuo finansų valdymo iki sveiko gyvenimo būdo, nuo naujausių IT paslaugų iki aktualios analitikos, nuo mados, dizaino iki dailės, literatūros.

Nacionalinės bibliotekos TV studijoje savo laidas transliuoja šalies ministerijos, švietimo institucijos, įvairios tarnybos, asociacijos ir kt.

Pasiekti rūpimą auditoriją galite dviem būdais – rinkdamiesi tiesioginę transliaciją arba įrašą.

Vienos tiesioginės transliacijos (trukmė – iki 1 val.) kaina – 260 Eur (be PVM).

Norintys pasinaudoti tik profesionaliai įrengta patalpa, gali išsinuomoti TV studiją. Vienos valandos nuomos kaina – 157,50 Eur (be PVM). Išsinuomoję studiją galėsite patys daryti vaizdo įrašus, fotografuoti ar pan.       

Visais klausimais dėl TV studijos prašome kreiptis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 8 675 70591.

Transliacijos vykdomos ir įrašai daromi Nacionalinės bibliotekos darbo valandomis adresu Gedimino pr. 51, VI a., 610 kab.

Tiesioginių transliacijų, bendradarbiaujant su valstybės institucijomis, asociacijomis ir t. t., pavyzdžiai ›