Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

Moksleivių knygų klubas
2019 m. rugsėjo 17 d. 15.00 val.

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas nuo rugsėjo pradinių klasių moksleivius kviečia užsiimti įdomia veikla. Mėgstančius skaityti kviečiame padiskutuoti apie perskaitytas knygas, fantazuojančių ir negalinčių nustoti kurti savo pasaulio laukia Berniukas Žirniukas, o norintieji lavinti kalbą ir įveikti skaitymo baimę susipažins su kol kas vieninteliu šunimi, kuris įleidžiamas į biblioteką.

Moksleivių knygų klubas

Ar mėgsti skaityti? Jei  taip, ateik į Knygų klubą padiskutuoti apie perskaitytas knygas ir paieškoti atsakymų į visus dar neatsakytus klausimus.

Nemėgsti... Matyt, į tavo rankas dar nepakliuvo tikrai įdomi knyga. Ateik į Knygų klubą – tikrai turėsime ką tau pasiūlyti!

Pirmas knygų klubo narių susitikimas ir susipažinimas vyks rugsėjo 17 d. 15 val. Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamente, 103 kab. Laukiame visų 3–5 klasių moksleivių. Registracija el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Trumpai apie renginius

Data Laikas Trukmė Vieta Renginys
Rugsėjo 17 d. 15 val. 1 val. Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas, I a.

Knygų klubas

Būtina registracija el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Rugsėjo 18 d. 17 val. 1 val. Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas, I a.

Skaitymas su šunimi

Būtina registracija el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Naujienos iliustracija