Renginių kalendorius

Minint Tarptautinę klimato kaitos dieną – dirbtuvės „Kita forma“
2019 m. spalio 26 d. 10.00 val.

Kūrybinės ekodirbtuvės „Kita forma“ kviečia šeštadienio rytus praleisti Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, kartu su šeima kuriant dalykus iš antrinių žaliavų!

Aplinkosauginė iniciatyva „Kita forma“ – tai viešosios įstaigos „RV Agentūra“ įgyvendinamas projektas, kurio tikslas – pasitelkiant įvairius būdus užmegzti santykį ir sudominti skirtingo amžiaus ir kartų žmones, ne tik informuojant visuomenę apie atliekų tvarkymo situaciją Lietuvoje ar mokant tinkamai tai daryti savo aplinkoje, tačiau ir išsamiai supažindinant su žiedinės ekonomikos, tvarios aplinkos principais ir kuo paprastesniu jų integravimu į kiekvieno iš mūsų gyvenimą.

Vienas paprasčiausių ir veiksmingiausių būdų suprasti ir įsiminti informaciją – praktinė patirtis, gaunama kūrybinėse dirbtuvėse, ypač kai dirbama kartu su šeimos nariais ir draugais. Kūrybinėse dirbtuvėse gaminamos įvairios smulkmenėlės iš antrinių žaliavų – taip ne tik stiprinamas ryšys tarp šeimos narių, lavinami kūrybiniai įgūdžiai, bet ir susipažįstama su aplinkos saugojimu, atliekų tvarkymo alternatyvomis, skatinama mažinti vartojimo kultūrą, kviečiama atsisukti ir prisiminti kertines žmogaus vertybes.

Kviečiame visus, besidominčius antrinio panaudojimo galimybėmis ir mąstančius gamtai palankia linkme, dalyvauti nemokamų kūrybinių dirbtuvių „Kita forma“ cikle!

Spalio 26 d. Tarptautinės klimato kaitos dienos proga naudosime tekstilę pakartotinai – gaminsime arbatos ar kavos puodelių padėkliukus ir daugkartinius maišelius arbatžolėms laikyti!

Trumpai apie renginį

Data
spalio 26 d.
Laikas
10 val.
Vieta
Dirbtuvės PATS SAU, I a.
Trukmė
2 val.
Dalyvavimas
dalyvių skaičius ribotas, prašome registruotis čia ›
Organizatoriai
„Kita forma“
Daugiau informacijos
socialiniame tinkle „Facebook“

Gruodis
P A T K Pn Š S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Parodos

YouTubeFacebookLinkedInInstagramFlickr