Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

Emocijų dirbtuvės 3–4 klasių mokinių tėvams
2019 m. gruodžio 7 d. 

Vilniaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia tėvelius ir globėjus, auginančius 34 klasę lankančius vaikus, į emocijų dirbtuves. Drauge su VšĮ „Psichikos sveikatos perspektyvos“ psichologėmis Karile Levickaite ir Aurelija Auškalnyte diskutuosime, kaip kalbėti su vaikais apie jausmus ir emocijas. Aptarsime, kaip svarbu neskirstyti jausmų į „blogus“ ir „gerus“, taip pat sužinosime, kaip dar galime elgtis kilus įvairioms emocijoms.

Vilniaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras – tai gyventojų sveikata besirūpinanti savivaldybės įstaiga, teikianti nemokamas sveikatinimo paslaugas vilniečiams. Jų sąraše  fizinio aktyvumo, mitybos, psichikos sveikatos ir kitos įvairios sveikatos stiprinimo programos. Daug dėmesio Visuomenės sveikatos biuro specialistai skiria ir tėvams: organizuojamos sveiko maisto gaminimo dirbtuvės, pozityvios tėvystės įgūdžių mokymų programos, šeimų mokyklėlės užsiėmimai ir kita.

Daugiau informacijos apie veiklas, užsiėmimus rasite Visuomenės sveikatos biuro „Facebook“ paskyroje, taip pat tinklalapyje www.vvsb.lt.

Norintys dalyvauti emocijų dirbtuvėse kviečiami užsiregistruoti. Tai padaryti galima čia.

Trumpai apie dirbtuves

Data gruodžio 7 d.
Laikas 10.00–13.15 val. ir 13.45–17.00 val.
Vieta Muzikavimo erdvė, V a.
Dalyvavimas būtina registracija
Organizatorius Vilniaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras
Daugiau informacijos socialiniame tinkle „Facebook“

Naujienos iliustracija