Renginių kalendorius

Filmo „Išeiti iš namų“ peržiūra ir susitikimas su kūrybine grupe
2020 m. vasario 20 d. 18.00 val. 

Vasarį Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje bus pristatytos kino juostos apie kovotojus dėl simpatijų dėmesio ir savo gyvenimo paieškas. Artėjant Valstybės atkūrimo dienai sinefilus kviečiame žiūrėti režisieriaus Juozo Saboliaus dokumentinį filmą apie monsinjorą Alfonsą Svarinską ir Lietuvos dailininkų sąjungos (LDS) pristatomą režisieriaus Žilvino Žusino dokumentinį ciklą „Įkvėpti laisvės“ apie žymius Lietuvos menininkus, prisidėjusius prie Lietuvos valstybės atkūrimo. Taip pat galėsime pamatyti Lietuvos tautodailininkų sąjungos pristatomą filmą „Nuogi jausmai medyje“ apie vieną garsiausių Lietuvos medžio drožėjų skulptorių Saulių Lampicką.

Daugiau ›

Vasario 20 d. 18 val. – filmas „Išeiti iš namų“

Keliautojas Algimantas Jucevičius yra pasakęs: „Didžiausia pergalė –išeiti iš namų“. Jis įkvėpė šimtus žmonių palikti komforto zoną ir išplėsti horizontą. Filmas kurtas per A. Jucevičiaus vadovaujamą ekspediciją į Tian Šanio kalnus Kirgizijoje. Kūrybinė komanda petys petin kopia į kalnus ir mėgina pažinti neeilinę A. Jucevičiaus asmenybę, suprasi požiūrį į riziką, į ekstremalias situacijas, draugų praradimą, priartėti prie begalinės jo išminties. Filmavimui kūrybinė grupė ruošėsi keletą mėnesių, intensyviai treniravosi, mokėsi kalnų technikos ir stoiškai įgyvendino užsibrėžtą tikslą. Pristatydama filmą režisierė Miglė Satkauskaitė yra sakiusi, kad tai filmas ne tik apie kalnus. Tai – pasakojimas apie komandos dvasią, lyderystę ir amžinas vertybes.

Režisierė ir scenarijaus autorė M. Satkauskaitė. Idėjos autorius Simonas Naudžius. Operatorius Saulius Lukoševičius. Montažo režisierius Armas Rudaitis. Prodiuserė Rasa Miškinytė.

Filmas rodomas lietuvių kalba. Pristatyme dalyvaus režisierė M. Satkauskaitė ir prodiuserė R. Miškinytė. Kino salėje vietų skaičius ribotas (22 vietos).

Kviečiame pasižiūrėti filmo anonsą › Daugiau informacijos ›

Trumpai apie filmą

Data Laikas Vieta Filmas
Vasario 20 d. 18 val. Kino salė, V a. Filmo „Išeiti iš namų“ peržiūra ir susitikimas su kūrybine grupe.
2018 m., dokumentinis, 1 val. 10 min., rež. M. Satkauskaitė.

Naujienos iliustracija

Gruodis
P A T K Pn Š S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Parodos

YouTubeFacebookLinkedInInstagramFlickr