Renginių kalendorius

Filmo „Lizdas. Filmas apie du žmones ir du paukščius“ peržiūra ir susitikimas su režisieriumi
2020 m. vasario 28 d. 12.00 val. 

Vasarį Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje bus pristatytos kino juostos apie kovotojus dėl simpatijų dėmesio ir savo gyvenimo paieškas. Artėjant Valstybės atkūrimo dienai sinefilus kviečiame žiūrėti režisieriaus Juozo Saboliaus dokumentinį filmą apie monsinjorą Alfonsą Svarinską ir Lietuvos dailininkų sąjungos (LDS) pristatomą režisieriaus Žilvino Žusino dokumentinį ciklą „Įkvėpti laisvės“ apie žymius Lietuvos menininkus, prisidėjusius prie Lietuvos valstybės atkūrimo. Taip pat galėsime pamatyti Lietuvos tautodailininkų sąjungos pristatomą filmą „Nuogi jausmai medyje“ apie vieną garsiausių Lietuvos medžio drožėjų skulptorių Saulių Lampicką.

Daugiau ›

Vasario 28 d. 12 val. – filmas „Lizdas. Filmas apie du žmones ir du paukščius“

Kai du krankliai neteko namų, juos priglaudė dviejų aktorių šeima. Globotiniams suteikti žmogiški vardai Bronius ir Aura, artimas santykis ir meilė, kasdienis pusryčių stalas. Bronius ir Aura menininkų porai tapo „vaikais“, tačiau, būdami paukščiais ir vedami instinkto, išskridę iš namų nebesugrįžo. Aleksą ir Aušrą ilgai kamuoja ilgesys, klausimas „kodėl?“, bet jie toliau gyvena savajame „lizde“, laukdami, kol kas nors nutūps ieškodamas prieglobsčio.

Režisierius, scenarijaus autorius, montažo režisierius Ričardas Matačius. Operatorius Adomas Jablonskis. Muzika Martyno Bialobžeskio. Montažo režisierius Ričardas Matačius. Vaidina Aleksas Kazanavičius, Aušra Pukelytė.

Filmas rodomas lietuvių kalba. Filmą pristatys režisierius  R. Matačius. Kino salėje vietų skaičius ribotas (22 vietos).

Trumpai apie filmą

Data Laikas Vieta Filmas
Vasario 28 d. 12 val. Kino salė, V a. Filmo „Lizdas. Filmas apie du žmones ir du paukščius“ peržiūra ir susitikimas su režisieriumi.
2018 m., trumpametražis, 45 min., rež. R. Matačius.

Naujienos iliustracija

Gruodis
P A T K Pn Š S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Parodos

YouTubeFacebookLinkedInInstagramFlickr