Renginių kalendorius

Lietuvių kino klasikos vasaros vakarai │ Filmo „Neatmenu tavo veido“ peržiūra
2020 m. liepos 15 d. 17.00 val. 

Lietuvos kino centras kviečia į Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyksiančius Lietuvių kino klasikos vakarus. Mėgstamiausi, geriausios kokybės restauruoti kino klasikų filmai ne tik įtrauks į dramatiškas istorijas, bet ir leis pasinerti į tikrus įvykius, žmones pristatančius dokumentinius filmus. Programa ›


Filmo „Neatmenu tavo veido“ peržiūra

Leta ir Saulius susipažino vaikų širdies ligų sanatorijoje, jos pacientams panašioje į laisvės atėmimo įstaigą. Jai – 13 metų, jam – 14. Slogioje ligoninės aplinkoje užsimezga pirmoji meilė. Netikėtai ir liūdnai, nes pirmuosius jausmus temdo nepagydoma Letos liga, sudėtingas paauglių pasaulis ir perdėtai rūpestingi suaugusieji. Letos ir Sauliaus tėvai bei pedagogai nutaria paaugliams padėti ir apsaugoti nuo pavojingo ir abiem tariamai nereikalingo jausmo.

Režisierius Raimundas Banionis; scenarijaus autorius Leonidas Jacinevičius; operatorius Jonas Tomaševičius; kompozitorius Faustas Latėnas; dailininkai Giedrius Laurušas, Linas Rimkus; kostiumų dailininkė Daiva Petrulytė; garso operatorius Romualdas Fedaravičius.

Vaidina: Ina Rosenaitė, Lukas Žilys, Dalia Melėnaitė, Linas Paugis, Eleonora Koriznaitė, Augustas Šavelis, Albinas Keleris, Aldona Janušauskaitė, Vytautas Grigolis, Gabija Jaraminaitė (Ryškuvienė), Audronė Marcinkevičiūtė, Renatas Šajauskas.

Filmas rodomas originalo kalba (lietuvių). Daugiau informacijos ›

Vietų skaičius salėje ribotas (22 vietos).  Būtina registracija el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovų skaičius ribojamas. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams rekomenduojama dėvėti apsaugines veido priemones. Atsiprašome už nepatogumus.

Trumpai apie kiną

Data Laikas Vieta Filmas Dalyvavimas
Liepos 15 d. 17 val. Kino salė, V a. „Neatmenu tavo veido“ (1988)
Vaidybinis, 81 min., rež. R. Banionis
būtina registracija el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Naujienos iliustracija

Spalis
P A T K Pn Š S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Kinas

YouTubeFacebookLinkedInInstagramFlickr