Renginių kalendorius

Lietuvių kino klasikos vasaros vakarai │ Filmo „Laiptai į dangų“ peržiūra
2020 m. liepos 22 d. 17.00 val. 

Lietuvos kino centras kviečia į Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyksiančius Lietuvių kino klasikos vakarus. Mėgstamiausi, geriausios kokybės restauruoti kino klasikų filmai ne tik įtrauks į dramatiškas istorijas, bet ir leis pasinerti į tikrus įvykius, žmones pristatančius dokumentinius filmus. Programa ›


Filmo „Laiptai į dangų“ peržiūra

Pagal to paties pavadinimo Mykolo Sluckio romaną sukurtas filmas apie pokarį Lietuvoje. Jaunos studentų poros pasivaikščiojimas po Vilniaus senamiesčio griuvėsius ir kiemus greitai persikelia į Žvirbliūnų kaimą, čia paskui studentę Ramunę išskuba pradedantysis rašytojas Jaunius. Ramunės šeimą slegia rūpesčiai tiek dėl prasto derliaus, tiek dėl brolio Jurgio, kurį tėvas slapsto nuo miškinių ir nuo sovietų stribų. Išvydęs dramatišką kaimo padėtį, miestietis Jaunius norėtų apie ją prabilti sąžiningai, tačiau tuo noru tik užkerta sau „laiptus į dangų“.

Režisierius Raimondas Vabalas; scenarijaus autoriai R. Vabalas, Mykolas Sluckis; operatorius Jonas Gricius; kompozitorius Vytautas Barkauskas; dailininkai Jeronimas Čiuplys, Algirdas Ničius; kostiumų dailininkė Juzefa Čeičytė; garso operatorius Kazimieras Zabulis.

Vaidina: Gražina Balandytė, Balys Barauskas, Aleksas Jonikas, Vaclovas Blėdis, Irena Garasimavičiūtė, Mamertas Karklelis, Laimonas Noreika, Eugenija Pleškytė, Henrikas Kurauskas, Rolandas Butkevičius.

Filmas rodomas originalo kalba (lietuvių). Daugiau informacijos ›

Vietų skaičius salėje ribotas (22 vietos). Būtina registracija el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovų skaičius ribojamas. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams rekomenduojama dėvėti apsaugines veido priemones. Atsiprašome už nepatogumus.

Trumpai apie kiną

Data Laikas Vieta Filmas Dalyvavimas
Liepos 22 d. 17 val. Kino salė, V a. „Laiptai į dangų“ (1966)
Vaidybinis, 96 min., rež. R. Vabalas
būtina registracija el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Naujienos iliustracija

Spalis
P A T K Pn Š S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

YouTubeFacebookLinkedInInstagramFlickr