Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

Kūrybiškos veiklos šeimoms su vaikais Palangos vasaros skaitykloje | Asmeninių knygelių kūrimo dirbtuvės
2020 m. liepos 22 d. 12.00 val.

Atostogaujančius pajūryje kviečiame į Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaityklą. Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento darbuotojai visų, norinčių prasmingai praleisti laiką su šeima, lauks mūsų vasaros knygų namuose vyksiančiose kūrybinėse dirbtuvėse. Darbui reikalingas medžiagas ir priemones rasite vietoje. Jums tereiks noro, fantazijos ir įkvėpimo.

Liepos 22 d. Asmeninių knygelių kūrimo dirbtuvės
Retas su savimi nesinešioja mažos užrašų knygelės, kurioje pažymi netikėtai aplankiusias įstabias mintis ar save disciplinuojančias pastabas. Dirbtuvių dalyviai ją pasigamins patys. Nesudėtingai iš popieriaus išlankstyta knygelė, personalizuotas, dekoruotas viršelis ir galimybė ją turėti visur su savimi. Panaudosite ją užrašams, eskizams ar trumpoms istorijoms. Šioje knygelėje galėsite kaupti kūrybines idėjas.

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovų skaičius ribojamas. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams rekomenduojama dėvėti apsaugines veido priemones. Atsiprašome už nepatogumus.

Trumpai apie renginį

Data Laikas Trukmė Vieta Tema
Liepos 22 d. 12 val. 1 val. Vytauto g. 72, Palanga Asmeninių knygelių kūrimo dirbtuvės