Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

Kūrybiškos veiklos šeimoms su vaikais Palangos vasaros skaitykloje | Fraktalų piešimas
2020 m. liepos 22 d. 17.00 val.

Atostogaujančius pajūryje kviečiame į Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaityklą. Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento darbuotojai visų, norinčių prasmingai praleisti laiką su šeima, lauks mūsų vasaros knygų namuose vyksiančiose kūrybinėse dirbtuvėse. Darbui reikalingas medžiagas ir priemones rasite vietoje. Jums tereiks noro, fantazijos ir įkvėpimo.

Liepos 22 d. Fraktalų piešimas
Fraktaliniai piešiniai – vienas iš būdų geriau pažinti save. Tai paprasta piešimo technika, grindžiama spontanišku linijų kūrimu ir spalvinimu, piešdami atveriame savo meninį suvokimą, pasineriame į meditacijai prilygstančius apmąstymus. Šiose kūrybinėse dirbtuvėse supažinsite su fraktalinio piešimo metodu ir išmoksite patys kurti fraktalinius piešinius.

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovų skaičius ribojamas. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams rekomenduojama dėvėti apsaugines veido priemones. Atsiprašome už nepatogumus.

Trumpai apie renginį

Data Laikas Trukmė Vieta Tema
Liepos 22 d. 17 val. 1 val. Vytauto g. 72, Palanga Fraktalų piešimo dirbtuvės