Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

Kūrybiškos veiklos šeimoms su vaikais Palangos vasaros skaitykloje | Darbeliai iš popieriaus
2020 m. liepos 22 d. 16.00 val.

Atostogaujančius pajūryje kviečiame į Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaityklą. Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento darbuotojai visų, norinčių prasmingai praleisti laiką su šeima, lauks mūsų vasaros knygų namuose vyksiančiose kūrybinėse dirbtuvėse. Darbui reikalingas medžiagas ir priemones rasite vietoje. Jums tereiks noro, fantazijos ir įkvėpimo.

Liepos 21, 22, 23 d. Darbeliai iš popieriaus
Vienas popieriaus lapas, o galima išlankstyti tiek daug: šokuojančias varles, paukščius, drugelius, gėles. Šių dirbtuvių dalyviai sužinos, kaip patiems sukurti įvairius darbelius iš popieriaus. Jei iš popieriaus pagaminta flora ir fauna nedomina, padedami edukatorės galėsite išlankstyti skirtukus, įdomesnius atvirukus ir juos žaismingai dekoruoti pasirinktomis priemonėmis.

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovų skaičius ribojamas. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams rekomenduojama dėvėti apsaugines veido priemones. Atsiprašome už nepatogumus.

Trumpai apie renginį

Data Laikas Trukmė Vieta Tema
Liepos 22 d. 16 val. 1 val. Vytauto g. 72, Palanga Darbeliai iš popieriaus