Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

Kūrybiškos veiklos šeimoms su vaikais Palangos vasaros skaitykloje | Lėlių teatro dirbtuvės
2020 m. liepos 23 d. 12.00 val.

Atostogaujančius pajūryje kviečiame į Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaityklą. Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento darbuotojai visų, norinčių prasmingai praleisti laiką su šeima, lauks mūsų vasaros knygų namuose vyksiančiose kūrybinėse dirbtuvėse. Darbui reikalingas medžiagas ir priemones rasite vietoje. Jums tereiks noro, fantazijos ir įkvėpimo.

Liepos 23 d. Lėlių teatro dirbtuvės
Kviečiame iš arčiau susipažinti su vienos iš rūšių teatrine lėle ir patiems ją pasigaminti! Dirbtuvėse sužinosite, kaip galima pasigaminti lėlę iš paprastų, namuose randamų medžiagų, taip pat nesunkiai išmoksite įvaldyti šių lėlių gamybos procesą, kuriam nereikia medžiagų gausos, sudėtingų priemonių, – ją galima lengvai pagaminti namuose. Pasidarę personažą dalyviai galės jį panaudoti savo sukurtuose spektakliuose, pasirodymuose ar žaidimuose.

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovų skaičius ribojamas. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams rekomenduojama dėvėti apsaugines veido priemones. Atsiprašome už nepatogumus.

Trumpai apie renginį

Data Laikas Trukmė Vieta Tema
Liepos 23 d. 12 val. 1 val. Vytauto g. 72, Palanga Lėlių teatro dirbtuvės