Renginių kalendorius

Tarptautinio animacinių filmų festivalio „Tindirindis“ vasaros programa „Pasakų pasaulis“
2020 m. rugpjūčio 8 d. 12.00 val. 

Tarptautinis animacinių filmų festivalis „Tindirindis“ ir Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia jaunuosius animacijos mėgėjus į trumpametražių animacinių filmų vaikams vasaros peržiūras.

Rugpjūčio 8 d. 12 val. ir 14 val. „Pasakų pasaulis“

Seniai seniai... Visi žinome šiuos žodžius, atveriančius duris į pasakų pasaulį. Tarptautinis animacinių filmų festivalis „Tindirindis“ pasakų mylėtojams nuo 4 iki 9 metų pristatys šmaikščių, pamokančių istorijų. Susipažinsime su jauna samurajų bite, besimokančia iš netikėtų mokytojų. Pamatysime geriausią vietą pasaulyje pelėms gyventi be rūpesčių. Pietų Amerikoje susitiksime su berniuku Kuma, gyvenusiu prieš 12 000 metų ir troškusiu tapti medžiotoju. Stebėsime dramatiškiausią, bet humoro nestokojantį šachmatų mūšį. Pateksime į gilius vandenis, knibždančius grėsmingų padarų. Kas tie didžiausi gelbėtojai ir pagalbos siūlytojai? Pamatysime astronautą, kuris, būdamas vaikas, svajojo skristi ir būti laisvas. Filmas „Namas ant ratų“, sukurtas pagal rašytojo F. Usmano apsakymą, papasakos apie vyrą, bandantį pakeisti įprastą gyvenimą. Išvysime keistų idėjų apsėstą ūdrą, norinčią viską užbaigti, ir V. Dubovkos pasaką apie zylutę, iš saulės parnešusią žmonėms ugnį.

Filmai įgarsinti lietuviškai. Rekomenduojama vaikams nuo 4 iki 9 metų. Daugiau apie animacinius filmus sužinosite čia ›

Vaikai įleidžiami tik su suaugusiaisiais. Vietų skaičius salėje ribojamas. Reikalinga išankstinė registracija el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Rugpjūčio 21 d. 12 val. ir 14 val. „Tindirindžio pasakų pasaulis“

Šią dieną bus pristatytos žavios mažosios animacinės pasakėlės. Filmuko „Kurmis ir sliekas“ personažas atranda, kad visi gyvūnai turi tų pačių rūšių draugų, su kuriais gali žaisti. Paklajosime su medžiu, netikėtai įšokusiu į batų porą ir išėjusiu pasivaikščioti. Susipažinsime su siuvėju, nusipirkusiu ožką – vargšelis tikėjosi, kad namuose atsiras daugiau ramybės ir tvarkos. Netikėtai susivienijus paukšteliams ir skruzdėlytėms, išsiaiškinsime, ar jiems pavyko nuo medkirčio apsaugoti medį. Sužinosime, kai seksis mergaitei Miriam su šeima ir augintiniais ilsėtis palapinėje. Edukacinė plastilino animacija „Nuostabios vabalų spalvos“ padės pažinti anglų kalbos abėcėlę ir žodžius. Svarstysime, kodėl balta varna nepritampa prie juodų. Nersime į juokingus trijų medžiotojų ir ištikimo šuns nuotykius ir susipažinsime su paukšteliu bei jo geriausiu draugu vikšreliu. O pabaigai – pagal Irano miniatiūras ir epus sukurtas pasakojimas „Šachnamė“ apie didvyrių kovas su kalnų milžinu.

Filmai rodomi be dialogų. Rekomenduojama vaikams nuo 4 iki 9 metų. Daugiau apie animacinius filmus sužinosite čia ›

Vaikai įleidžiami tik su suaugusiaisiais. Vietų skaičius salėje ribojamas. Reikalinga išankstinė registracija el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovų skaičius ribojamas. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams rekomenduojama dėvėti apsaugines veido priemones. Atsiprašome už nepatogumus.

Trumpai apie filmus

Data

Laikas

Vieta

Tema

Dalyvavimas

Rugpjūčio 8 d.

12 val. ir 14 val.

Kino salė V a.

„Pasakų pasaulis“

Būtina registracija el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Rugpjūčio 21 d.

12 val. ir 14 val.

Kino salė V a.

„Tindirindžio pasakų pasaulis“

Būtina registracija el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Lapkritis
P A T K Pn Š S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Parodos

Kinas

YouTubeFacebookLinkedInInstagramFlickr