Telefonas Klaustukas Gestu kalba Sitemap

Kino salė

Kino salė – puiki erdvė kameriniams kino vakarams, filmų retrospektyvoms, kino edukaciniams renginiams, kino mėgėjų konkursams, animacijos mėgėjų festivaliams ir susitikimams su kino kūrėjais rengti.

Salėje yra 22 vietos. Sukomplektuota filmų peržiūroms reikalinga technika (projektorius, erdvinio garso sistema 7.1, kompiuteris). Filmus galima žiūrėti DVD, Blu-Ray, VHS formatu. Taip pat prisijungti prie interneto. Kompiuteryje įdiegta Windows operacinė sistema. Filmus galima atsinešti ir peržiūrėti iš atmintuko mov ir mp4 formatu.

Pastaba: Visa įranga sukomplektuota ir pritaikyta Microsoft Windows operacinėms sistemoms. Iškomplektuoti įrangą draudžiama.

Visais klausimais dėl Kino salės nuomos renginiams prašome kreiptis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel.: (8 5) 239 8522, (8 683) 44756 – suteiksime jus dominančią informaciją ar rezervuosime patalpas. Daugiau informacijos apie erdvių renginiams nuomą rasite čia ›

Kino salė dirba Nacionalinės bibliotekos darbo valandomis, ją rasite adresu Gedimino pr. 51, V a., 507 kab.

V aukštas

5 a. planas