Telefonas Klaustukas Gestu kalba Sitemap

Užsienio duomenų bazės


Cambridge Journals Online   Bibliotekos vartotojai gali naudotis namie
Duomenų bazės Cambridge Journal Online archyve pateikiami 2003–2006 m. viso teksto moksliniai žurnalai humanitarinių, socialinių, technologijos, fizinių ir biomedicinos mokslų klausimais.

De Gruyter   Bibliotekos vartotojai gali naudotis namie
Duomenų bazėje pateikiamos viso teksto el. knygos socialinių ir humanitarinių mokslų temomis. Nacionalinės bibliotekos įsigytų el. knygų sąrašas ›
Taip pat šioje duomenų bazėje galima rasti atvirosios ir laisvos prieigos viso teksto el. knygų ir žurnalų ne tik socialinių ir humanitarinių, bet ir biomedicinos, technologijos, fizinių mokslų temomis.

EBSCO Publishing   Bibliotekos vartotojai gali naudotis namie    
Pateikiami įvairias mokslo sritis apimantys viso teksto mokslo žurnalai. Turime prieigą prie šių atskirų duomenų bazių:
- Academic Search Ultimate
- Business Source Ultimate
- ERIC
- European Views of the Americas: 1493 to 1750
- GreenFILE
- Health Source: Consumer Edition
- Health Source: Nursing / Academic Edition
- Library, Information Science & Technology Abstracts
- MasterFILE Premier
- MEDLINE
- Newspaper Source
- Regional Business News
- Teacher Reference Center

elibraryUSA   
Specialus Amerikos skaityklos duomenų bazių paketas eLibraryUSA yra skaitmeninė patikimų Jungtinių Amerikos Valstijų informacijos išteklių kolekcija, kurioje rasite įvairių elektroninių išteklių: laikraščių, žurnalų, knygų, disertacijų ir filmų bei vaizdo įrašų. Prieiga prie bazių galima registruotiems Nacionalinės bibliotekos vartotojams tik Amerikos skaitykloje – slaptažodį suteiks skaityklos darbuotojas. Prieiga suteikiama prie šių atskirų duomenų bazių:
- Academic Search Premier
- JSTOR
- ProQuest Dissertations & Theses Global
- Gale In Context: Middle School
- Press Reader
- Flipster
- Kanopy
- Opposing Viewpoints in Context
- BookFlix

Daugiau apie šias duomenų bazes galima rasti čia.

Emerald Management eJournals Collection   Bibliotekos vartotojai gali naudotis namie
Duomenų bazėje pateikiami viso teksto moksliniai žurnalai verslo, vadybos, marketingo, informacijos ir komunikacijos mokslų ir kitomis temomis (žurnalų sąrašas, PDF ›). Taip pat turime prieigą prie duomenų bazės Emerald archyvo.

ISSN
Pasaulio periodinių leidinių registras, kuriame sukaupta periodinių leidinių iš 180 šalių bibliografinė informacija.

JSTOR Collections   Bibliotekos vartotojai gali naudotis namie
Mokslinių žurnalų archyvas, kuriame sukaupti viso teksto žurnalai meno, muzikos, istorijos, literatūros, kalbotyros, statistikos, ekonomikos, psichologijos, švietimo, teisės, politikos mokslų, matematikos, biologijos, ekologijos ir kitomis temomis.

Medici.tv   Bibliotekos vartotojai gali naudotis namie
Tai viena didžiausių duomenų bazių pasaulyje, transliuojanti išskirtinės kokybės klasikinės muzikos vaizdo įrašus, tiesioginius koncertus ir spektaklius. Kasmet tiesiogiai transliuojama daugiau nei 150 koncertų iš prestižinių koncertų salių ir muzikos festivalių, prieinami geriausių pasaulio muzikų meistriškumo kursai, istoriniai dokumentiniai įrašai, garsiausių operos ir baleto teatrų spektakliai, išskirtinių džiazo asmenybių koncertų vaizdo įrašai.

Naxos Music Library   Bibliotekos vartotojai gali naudotis namie
Tai išsami muzikos duomenų bazė, kurioje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašai. Duomenų bazėje rasite kompozitorių ir atlikėjų biografijas, muzikos terminų žodyną ir kitą informaciją. Vienu metu duomenų baze gali naudotis 6 vartotojai. Jeigu nepavyko prisijungti – pabandykite vėliau (vartotojo vadovas, PDF ›).

Springer Journals   Bibliotekos vartotojai gali naudotis namie
Duomenų bazėje sukaupti leidyklų Springer Verlag ir Kluwer Academic Publishers viso teksto moksliniai žurnalai humanitarinių, socialinių, technologijos, fizinių ir biomedicinos mokslų klausimais (žurnalų sąrašas, PDF ›). 
Taip pat turime prieigą prie duomenų bazės SpringerLink archyvo (žurnalų sąrašas, PDF ›). 

Taylor & Francis Group   Bibliotekos vartotojai gali naudotis namie
Duomenų bazėje pateikiamos viso teksto el. knygos socialinių ir humanitarinių mokslų temomis. Nacionalinės bibliotekos įsigytų el. knygų sąrašas ›.

Taylor&Francis SHH Library and S&T Library   Bibliotekos vartotojai gali naudotis namie 
Duomenų bazėje pateikiami viso teksto moksliniai žurnalai humanitarinių, socialinių, fizinių, technologijos, biomedicinos ir žemės ūkio mokslų klausimais (žurnalų sąrašas, PDF ›).

The Fortunoff Video Archive for Holocaust Testimonies
Tai vaizdo įrašų archyvas Fortunoff Holokausto liudijimams. Liudijimuose fiksuojami asmenų, patyrusių nacių persekiojimus, išgyvenimai. Archyve saugoma daugiau nei 4400 Europos, Amerikos ir Izraelio piliečių liudijimų. Archyvas skirtas tyrinėjantiems Holokausto temą mokslininkams, pedagogams ir plačiajai visuomenei. Papildomai kiekvienas vartotojas turi registruotis individualiai. Registracijos instrukciją rasite čia.

Wiley Online Library   Bibliotekos vartotojai gali naudotis namie
Duomenų bazėje pateikiami viso teksto moksliniai žurnalai humanitarinių, socialinių, fizinių, technologijos, biomedicinos ir žemės ūkio mokslų klausimais (žurnalų sąrašas, PDF ›).