Telefonas Klaustukas Gestu kalba Sitemap

Leidinių užsakymas ir išdavimas

Skaityklose esantis atvirasis fondas laisvai prieinamas vartotojams, šie leidiniai nėra užsakomi.

Norint užsisakyti uždaruose Nacionalinės bibliotekos fonduose saugomus leidinius reikia turėti skaitytojo pažymėjimą ir būti registruotu Nacionalinės bibliotekos vartotoju.

Bibliotekos uždaruose fonduose esančius leidinius galima rasti ir užsisakyti naudojantis elektroninių paslaugų portalu ibiblioteka.lt. Informaciją kaip užsakyti leidinius portale ibiblioteka.lt rasite čia.

Dokumentai iš Nacionalinio publikuotų dokumentų archyvinio fondo (NPDAF) užsakomi Retų knygų ir rankraščių skaitykloje. Informaciją kaip užsakyti leidinius rasite čia.

Atkreipiame dėmesį, kad užsakymai nepriimami likus 1 valandai iki bibliotekos uždarymo. Bibliotekos darbo laikas rugsėjo–birželio mėn.liepos–rugpjūčio mėn.

Užsakytų leidinių gali tekti palaukti iki 1 valandos, atnešti iš fondų leidiniai išduodami II a. esančiame registracijos ir informacijos punkte.

Reikalingus leidinius rekomenduojame užsisakyti internetu iš anksto, pasirenkant reikiamą dieną. Knygas prašome pasiimti tą užsakymo dieną iki Nacionalinės bibliotekos darbo pabaigos.

Portale ibiblioteka.lt esančius Neviešos prieigos el. dokumentus galima skaityti tik bibliotekoje, kompiuteryje neprijungtame prie interneto. Šiuos dokumentus atskirsite pagal tai, kad Leidinio peržiūros lange pastabų srityje yra matomas komentaras „Prieigos būdas : LNB kompiuterinis tinklas“. Norėdami skaityti tokius leidinius, kreipkitės į Nacionalinės bibliotekos darbuotojus.

Prašymą dėl pagalbos ieškant informacijos, taip pat prisijungimo ar leidinių užsakymo klausimais galima pateikti paspaudus nuorodą „Klausk bibliotekininko“ arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..