Telefonas Klaustukas Gestu kalba Sitemap

Susitikimų kambariai

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia naudotis susitikimų kambariais. Patogiai ir jaukiai įrengtuose kambariuose laukiame projektus rengiančių studentų, dalykinius pasitarimus organizuojančių verslininkų ar įvairių laisvalaikio pomėgių klubų narių – visų, ieškančių šiuolaikiškai įrengtos erdvės darbingiems susitikimams sostinės širdyje. Kiekviename susitikimų kambaryje rasite  kompiuterį, projektorių, ekraną, magnetinę rašomąją lentą. Viename kambaryje gali darbuotis nuo 2 iki 10 asmenų. Registruoti Nacionalinės bibliotekos vartotojai susitikimams turi dvi nemokamas valandas per dieną. Komerciniams susitikimams nemokamos valandos neskiriamos, paslauga apmokestinama pagal nustatytus įkainius.

Skaitytojus, turinčius kitų LIBIS bibliotekų skaitytojo pažymėjimus, kviečiame juos registruoti portale ibiblioteka.lt ir tapti Nacionalinės bibliotekos vartotojais. Registruotis galima ir atvykus į Nacionalinę biblioteką.

Prieš naudojantis susitikimų kambariu būtina susipažinti su Naudojimosi susitikimų kambariais taisyklėmis ›

SVARBU! Jeigu planuojate susitikimų kambariuose ar kitose bibliotekos erdvėse fotografuoti ir (arba) filmuoti, prašome susipažinti su fotografavimo ir filmavimo Nacionalinėje bibliotekoje tvarka ›

Rezervacija

Susitikimų kambarį kviečiame rezervuoti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., telefonu (8 5) 249 7028 arba atvykus į biblioteką.

Rezervuojantis el. paštu prašome nurodyti savo vardą, pavardę, pageidaujamą rezervuoti laiką, kontaktinį telefoną ir savo skaitytojo bilieto, jei jį turite, numerį. Rezervacija patvirtinama ne vėliau kaip per 2 bibliotekos darbo dienas. Apie tai vartotojas informuojamas elektroniniu paštu.

Pasikeitus planams rezervaciją prašome atšaukti. Du kartus neatėjęs į susitikimą ir neatšaukęs rezervacijos vartotojas netenka teisės naudotis susitikimų kambariais du mėnesius.

Jei atvykus į biblioteką yra laisvų susitikimų kambarių, jais leidžiama naudotis ir be išankstinės rezervacijos. Informacijos apie laisvus kambarius teiraukitės pagrindiniame informacijos ir registracijos punkte (II a.).

Susitikimų kambarius rasite II ir III Nacionalinės bibliotekos aukštuose.

Kainos

Kambario Nr. Kaina, kai paslaugos gavėjas yra neužsiregistravęs PVM mokėtoju (1 val. / Eur) Kaina, kai paslaugos gavėjas yra užsiregistravęs PVM mokėtoju (1 val. / Eur)
204 15,00 18,15
234 15,00 18,15
235 15,00 18,15
307 15,00 18,15

II aukštas

II a. planas

III aukštas

III a. planas