Telefonas Klaustukas Sitemap

Terminuotos prieigos duomenų bazės

Atsiliepimus apie terminuotos prieigos duomenų bazes siųskite el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..


Taylor & Francis eBooks
Iki 2023 m. balandžio 30 d. Nacionalinei bibliotekai suteikta prieiga prie duomenų bazės Taylor & Francis Group el. knygų. Taylor & Francis eBooks yra platforma, turinti el. knygų kolekcijas technologijų, inžinerijos, medicinos, humanitarinių ir socialinių mokslų temomis. Prieiga prie platformos leis vartotojams patogiai ieškoti el. knygų tekstų ir jų santraukų, filtruoti paieškos rezultatus pagal temą, publikavimo datą ir paskelbimo metus bei kurti citatas APA formatu. Nacionalinės bibliotekos skaitytojai šia duomenų baze gali naudotis ir nebūdami bibliotekoje. Daugiau informacijos rasite čia.

Oxford Handbooks Online
Iki 2023 m. balandžio 30 d. Nacionalinei bibliotekai suteikta prieiga prie Oxford University Press rengiamos duomenų bazės. Šioje daugiadalykėje duomenų bazėje yra daugiau nei 1000 knygų archeologijos, verslo ir vadybos, kriminologijos, ekonomikos ir finansų, istorijos, teisės, kalbotyros, literatūros, meno, filosofijos, politikos mokslų, psichologijos, religijos ir sociologijos temomis. Ši bazė priklauso Oxford University Press, didžiausiam Oksfordo universiteto leidėjui, plačiai veikiančiam visame pasaulyje. Kiekviename Oksfordo vadove pateikiama naujausia tam tikros srities idėjų ir tyrimų apžvalga. Specialiai šiems leidiniams parašytose esė kritiškai išnagrinėjama temos debatų eiga ir kryptis, taip suteikiant mokslininkams naujų patrauklių perspektyvų tolesnei veiklai. Duomenų bazė prieinama tik Nacionalinės bibliotekos kompiuterių tinkle ir asmeniniuose įrenginiuose, prisijungus prie Nacionalinės bibliotekos belaidžio interneto.

Oxford Research Encyclopedias
Iki 2023 m. balandžio 30 d. Nacionalinei bibliotekai suteikta prieiga prie Oxford University Press rengiamos duomenų bazėsTai yra esė rinkinys įvairiomis temomis, jame pateikiama lengvai suprantama temos apžvalga. Ši kolekcija, sukurta kartu su pasauline bibliotekininkų ir universitetų dėstytojų bendruomene, skirta visiems, norintiems praplėsti savo žinias, – nuo studento, tik pradedančio studijas, iki mokslininko, kuriam reikia atitinkamos srities žinių. Joje rasite tekstų Afrikos, Amerikos ir Azijos istorijos, verslo ir vadybos, klimato, komunikacijos, kriminologijos, ekonomikos, švietimo, aplinkos, kalbotyros, literatūros, politikos, psichologijos ir religijos temomis. Duomenų bazė prieinama tik Nacionalinės bibliotekos kompiuterių tinkle ir asmeniniuose įrenginiuose, prisijungus prie Nacionalinės bibliotekos belaidžio interneto.