Telefonas Klaustukas Sitemap

Numatomi leidiniai

ISSN 2669-0438
Leidžiama nuo 2019 m.

Informacijos ir komunikacijos mokslų departamento kas savaitę leidžiamas informacinis biuletenis. Biuletenyje skelbiami visų Lietuvoje rengiamų leidinių, kuriems suteikiami tarptautiniai standartiniai knygų, natų ir serialinių leidinių numeriai (ISBN, ISMN ir ISSN), priešpublikaciniai įrašai.

Įrašuose nurodomi leidėjų ISBN ir ISMN bei ISSN Lietuvos agentūroms pateikti duomenys apie rengiamą leidinį. Įrašai dėstomi pagal Universaliąją dešimtainę klasifikaciją.

Biuletenis tęsia iki 2019 m. gegužės leistą leidinį „Numatomos leisti knygos“.

Biuletenį rengia Informacijos ir komunikacijos mokslų departamento Informacijos procesų skyriaus vyresnioji bibliografė Aldona Barodicaitė, tel. (8 5) 239 8646; el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Informuojame, kad dėl kompiuterinių programų modernizavimo ir duomenų perkėlimo procesų savaitinis elektroninis leidinys „Numatomi leidiniai“ bus parengtas ir paskelbtas pasibaigus šiems darbams. Šiuo pereinamuoju laikotarpiu, esant skubiam poreikiui, dėl duomenų apie numatomus leisti leidinius prašome kreiptis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

2021
2020
2020