Telefonas Klaustukas Gestu kalba Sitemap

Renginiai ir parodos

Parodos iliustracija

Vilniaus žydų viešojoje bibliotekoje – S. Rybokienės tapybos paroda „Spalvotos vizijos“

2023 m. spalio 26 d. – gruodžio 31 d.

Salomėja Rybokienė yra Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė, šiuo metu dirba Nacionalinėje mokėjimo agentūroje. 2015 m. pirmąkart dalyvavo vasaros plenere ir, paėmusi teptuką į rankas, jo nebepaleidžia. Tapo aliejumi ir akrilu. Tobulina tapybos įgūdžius įvairiose studijose; įskaitant studiją „ART VILNA“, taip pat ir Raimondo Savicko dailės mokykloje; dalyvauja vasaros pleneruose. S. Rybokienės darbuose – peizažai, architektūriniai motyvai, litvakiškos tradicijos ir simboliai, natiurmortai ir žmonių portretai.

Ši jau aštunta autorės personalinė paroda – galimybė žiūrovui pristatyti pastarųjų trejų metų tapybą, joje – judaistiniai motyvai bei simbolistinės interpretacijos. Iki šiol šie darbai atskirai nebuvo eksponuoti. Kaip sako pati menininkė, tereikia paimti teptuką, turėti trokštamą įamžinti drobėje viziją ir iškart atsiduri kitoje realybėje. Daugiau autorės darbų „Facebook“ paskyroje „Salomėjos meno svetainė“: https://www.facebook.com/salomejospaveikslai

Parodos atidarymas vyks spalio 26 d. (ketvirtadienį) 18 val. 

Vilniaus žydų viešosios bibliotekos lankytojai tapybos darbus apžiūrėti galės iki 2023 m. gruodžio 31 d. bibliotekos darbo laiku.

Trumpai apie parodą

Data
spalio 26 d. – gruodžio 31 d.
Laikas
bibliotekos darbo laiku.
Vieta
Vilniaus žydų viešoji biblioteka, Gedimino pr. 24
Dalyvavimas
įėjimas laisvas
Svarbu
renginys gali būti fotografuojamas ir (arba) filmuojamas
Daugiau informacijos
socialiniame tinkle „Facebook“

Rekomenduojame