Telefonas Klaustukas Gestu kalba Sitemap

Turintiesiems regos negalią

Darbo vieta turintiesiems regos negalią (238 kab., II a.), kurioje yra:

  • kompiuteris su ekrano skaitymo programa JAWS;
  • spausdinto teksto skaitymo garsu aparatas BRUNO su ausinėmis ir klaviatūra.

Paslauga teikiama registruotiems Nacionalinės bibliotekos lankytojams arba apsilankymo metu užsiregistravusiems VRSS programoje. Karantino laikotarpiu vienkartinių ausinių teiraukitės Registracijos ir informacijos punkte.

Darbo vietą galima rezervuoti telefonu (8 5) 249 7028 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Jei speciali darbo vieta užimta, galima naudotis analogiška ekrano skaitymo programa NVDA skaityklų terminaliniuose kompiuteriuose.

Dokumentų spausdinimas Brailio rašto spausdintuvu

Akliesiems ir silpnaregiams reikalingus dokumentus galima atspausdinti Brailio rašto spausdintuvu, laminuoti ir įrišti spirale. Šios paslaugos yra nemokamos ir užsakomos Registracijos ir informacijos punkte arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Reikiamus leidinius rekomenduojama užsisakyti iš anksto portale ibiblioteka.lt, pasirenkant reikiamą dieną. Knygas iš atvirojo fondo padės surasti informacijos specialistai.

Regos negalią turintiems lankytojams lengviau orientuotis bibliotekoje padės įrengti taktiliniai takeliai ir laiptų žymėjimai. Kilus klausimų ar prireikus pagalbos, prašome kreiptis į Registracijos ir informacijos punkto darbuotojus.