Telefonas Klaustukas Gestu kalba Sitemap

Registracija ir aptarnavimas (leidėjui)

ISBN ir ISMN

Leidėjas, norintis užsiregistruoti ISBN ir ISMN Lietuvos agentūroje, el. paštu turi pateikti:

  • laisvos formos prašymą registruotis agentūroje, parašytą leidėjo firminiame blanke, pasirašytą įmonės vadovo, nurodant jo pareigas, vardą, pavardę, ir patvirtintą antspaudu;
  • įmonės registravimo pažymėjimo kopiją arba elektroninį sertifikuotą išrašą.

ISBN ar ISMN kodą įgyti galima:

  • užpildžius prašymą suteikti ISBN ar ISMN (atsisiųsti DOCX ›) ir išsiuntus jį el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;
  • užpildžius paraišką paslaugų portale www.ibiblioteka.lt.

Fizinis asmuo, kreipdamasis į ISBN ir ISMN Lietuvos agentūrą pirmą kartą, turi pateikti pasirašytą prašymą dėl leidėjo registravimo ir ISBN ar ISMN numerio suteikimo (atsisiųsti DOCX ›), nurodydamas savo kontaktinius duomenis ir informaciją apie ruošiamą spaudai leidinį. Prašymas turi būti siunčiamas el. paštu.

Leidėjas – fizinis asmuo, įregistruotas Agentūroje, norėdamas įgyti dokumentui ISBN ar ISMN numerį ir brūkšninį kodą, ISBN ir ISMN Lietuvos agentūrai pateikia užpildytą prašymą (atsisiųsti DOCX ›).

Paslauga suteikiama per 5 darbo dienas arba skubos tvarka per 1 darbo dieną po gauto apmokėjimo (žr. mokamos paslaugos ›).

Kontaktiniai duomenys
ISBN ir ISMN Lietuvos agentūra
Vadovė Vida Matijoškaitė
Gedimino pr. 51, LT-01109 Vilnius
Tel. (8 5) 239 8649
El. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Mob. +370 685 78663


Leidybinio katalogavimo įrašas

Lietuvos integralios bibliotekų informacinės sistemos (LIBIS) Jungtiniame kataloge leidybinio katalogavimo įrašai rengiami pagal leidėjų atsiųstose „Leidybinio katalogavimo anketose“ pateiktus duomenis leidiniams, kuriems suteikiami tarptautiniai standartiniai numeriai (ISBN, ISMN). Anketa (atsisiųsti DOC ›)

Leidybinio katalogavimo įrašų, parengtų per savaitę, pagrindu parengiamas savaitinis elektroninis leidinys „Numatomi leidiniai“.

Užpildyta leidybinio katalogavimo anketa siunčiama el. paštu.

Kontaktiniai duomenys
Informacijos valdymo departamentas
Duomenų valdymo skyrius
Bibliografė Aldona Barodicaitė

Gedimino pr. 51, LT-01109 Vilnius
Tel. (8 5) 239 8646
El. p. cip@lnb.lt


ISSN

Leidėjas, norintis įgyti serialiniam leidiniui ar kitam tęsiamajam ištekliui ISSN ir brūkšninį kodą, perregistruoti leidinį kitam leidėjui ar įgyti naują brūkšninį kodą, turi pateikti:

  • įmonės registravimo pažymėjimo kopiją;
  • užpildytą prašymą;
  • serialinį leidinį; jei jis dar rengiamas – viršelio, antraštinio lapo, metrikos maketo kopijas.

Prašymų formos:

Fizinis asmuo, norėdamas leisti serialinį leidinį, ISSN Lietuvos agentūrai turi pateikti pasirašytą prašymą, nurodydamas savo kontaktinius duomenis ir informaciją apie ruošiamą spaudai leidinį.

Dokumentus galima siųsti el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba užpildžius paraišką paslaugų portale www.ibiblioteka.lt

Įgyti ISSN ir brūkšninį kodą spausdintiniam ar elektroniniam leidiniui fizinėje laikmenoje (CD-ROM ar kt.) leidėjas gali ne anksčiau kaip 3 mėn. iki leidinio išleidimo datos, o elektroniniam leidiniui internete –  tik po leidinio publikavimo.

Paslauga suteikiama per 5 darbo dienas po gauto apmokėjimo (žr. mokamos paslaugos ›).

Kontaktiniai duomenys
ISSN Lietuvos agentūra
Vadovė Alvida Kasiulytė
Gedimino pr. 51, LT-01109 Vilnius
Tel. (8 5) 239 8645
El. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.