Telefonas Klaustukas Gestu kalba Sitemap

Mobilioji muzikos kūrimo ir žaidimo aplikacija

Projekto tikslas
Pagerinti aktyviai informacines technologijas vartojančių jaunų žmonių prieigą prie LNB informacijos išteklių, siekiant užtikrinti nacionalinio dokumentinio kultūros paveldo aktualinimą ir sklaidą.

Projekto uždaviniai
1. Sukurti muzikos kūrimo ir žaidimo mobiliąją aplikaciją, naudojant inovatyvius metodus ir priemones.
2. Skatinti bendradarbiavimą su kūrybinių industrijų atstovais.

Projekto trukmė
2016 m. balandis–2017 m. balandis

Projekto vykdytojas
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

Projekto partneriai
Vytauto Didžiojo universitetas (VDU)

Projektą koordinuojantis Nacionalinės bibliotekos padalinys
Muzikos ir vizualiųjų menų skyrius

Projekto finansavimo šaltinis ir vertė (Eur)
Lietuvos kultūros taryba, 10 000 Eur

Projekto pristatymas
Projekto metu bus sukurta nemokama ir pirmoji Lietuvoje muzikinio žaidimo ir kūrimo mobilioji aplikacija, jungianti kultūrą, meną ir technologijas, mobiliuosiuose telefonuose veikianti dviem režimais – muzikos kūrimo ir muzikos žaidimo:
1. muzikos kūrimo režime bus galima grafiškai užrašyti muziką, savo kūrinį klausyti, saugoti ir juo dalintis socialiniuose tinkluose.
2. muzikos žaidimo režime žaidimo lygiuose nuo lengviausio iki sunkiausio (iš viso 100 lygių) bus pateiktos žinomos melodijos, kurias bus galima atkartoti.

Žaidimo kūrimui bus atrenkamos melodijos ir Nacionalinės bibliotekos turimi informaciniai ištekliai, organizuojamos kūrybinės dirbtuvės, kurių metu VDU programos „Music production“ studentai kartu su Nacionalinės bibliotekos Muzikos ir vizualiųjų menų skyriaus darbuotojais, pasitelkę Nacionalinės bibliotekos saugomus išteklius, kurs muzikinius modelius žaidimo lygiams.

Mobilioji aplikacija ugdys jaunimo muzikalumą, didins kūrybiškumą, paskatins iš pasyvių vartotojų tapti aktyviais kūrėjais, tuo pačiu suteikdama galimybę lengvai ir patogiai pasiekti kokybišką ir patikimą informaciją ir šaltinius, supažindindama su Nacionalinės bibliotekos informacijos ir kultūros paveldo ištekliais.

Atsakingas asmuo
Živilė Časaitė, Paslaugų departamento Muzikos ir vizualiųjų menų skyriaus vadovė, tel. (8 5) 239 8677, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.