Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginiai ir parodos

Naujienos iliustracija

Edukacija „Tinkamas susitelkimas – kelias būti savimi“

2021 m. balandžio 21 d. 12:00 - 2021 m. balandžio 22 d. 21:00

Balandžio mėnesį kviečiame į edukacinį ciklą „Tinkamas susitelkimas – kelias būti savimi“. Edukacijos dalyviai turės galimybę neišeidami iš namų vis giliau panirti į asmeninio psichologinio pasaulio pažinimą. Persikėlę į virtualiąją erdvę, galime iš naujo ieškoti ir atrasti būdų, kaip nutildyti nerimą, paleisti įtampas, blogus ateities scenarijus.

Jau daugelį metų pasaulio mokslininkai atlieka tyrimus, kaip dėmesingumo pratybos veikia žmogaus protą. Reguliariai praktikuojant tinkamą susitelkimą, įgaunama vertingos patirties, atpažintos geriausios būdo savybės leidžia padėti ir kitiems žmonėms tapti savimi.

Edukacijų dalyviai išmoks sąmoningai valdyti dėmesį, suvokti vidinį potencialą, praplėsti vidinės kultūros akiratį ir leistis pažinimo taku į meninės kūrybos bei filosofinių tradicijų sąsajas. Dėmesio valdymo technikos suteiks galimybę tapti sąmoningesniu žmogumi. Kiekvienam dalyviui bus sudaromos palankios sąlygos nurimti, susikaupti ir kūrybiškai išsiskleisti kasdienėje veikloje.

Susitelkimo valdymo metodai dalyviams bus naudingi kaip savirefleksija, kuri padeda išryškinti esminius asmenybės bruožus ir ugdyti analitinį mąstymą. Gilesnis savęs pažinimas leidžia geriau suprasti aplinkinį kultūros pasaulį, gebėti priimti ir vadovautis naujai atrastomis vertybėmis.

Registracija – el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųsta prisijungimo prie nuotolinių susitikimų „Microfot Teams“ programoje nuoroda.

Trumpai apie edukacinį ciklą

Data
balandžio 21 d.
Laikas
12 val.
Trukmė
1 val.
Dalyvavimas
„Microsoft Teams“ programa, registracija Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Daugiau informacijos
socialiniame tinkle „Facebook“