Telefonas Klaustukas Gestu kalba Sitemap

Renginiai ir parodos

Iliustracija

Gruodžio mėnesį – šventiniai garsiniai skaitymai vaikams

2022 m. gruodžio 5 d. 10.00 val. – gruodžio 30 d. 11.00 val.

Artėjant stebuklų kupinam metui – Kalėdoms, kviečiame mažuosius bibliotekos lankytojos į garsinius skaitymus. Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamente rengiamuose rytmečio skaitymuose jaukiai įsitaisę klausysimės stebuklingų pasakojimų, išvysime dailininkų sukurtas magiškas iliustracijas, o kūrybinėse dirbtuvėlėse visi kartu kursime žaismingus rankdarbius, kuriuos mažieji skaitytojai vėliau galės įteikti dovanų artimam žmogui.

Bus skaitomos jau klasika tapusios, taip pat naujausios lietuvių ir užsienio autorių knygelės: Mariaus Marcinkevičiaus „Sivužas“, Kęstučio Kasparavičiaus „Kalėdos! Kalėdos!“ ir „Meškelionė“, Jujjos Wieslander „Mamulės Mū ir Varnos Kalėdos“, Sveno Nordqvisto „Petsono ir Finduso Kalėdos“, Indrės Pavilonytės ir Martyno Pavilonio „Šikšnosparniuko Kalėdos“ bei kitos nuotaikingos istorijos.

Garsiai perskaitę kūrinius, aptarsime jų veikėjus, istorijų siužetą ir knygų iliustracijas. 

Rankdarbiai ir jų kūrimo technika priklausys nuo dalyvių amžiaus. Dirbtuvėms vadovaus patyrusios edukatorės, kurios vaikus pamokys taisyklingai naudoti priemones.

Kviečiame ikimokyklinio amžiaus vaikus ir 1–2 klasių moksleivius registruotis į šventinius rytmečio skaitymus, vyksiančius visą gruodžio mėnesį.

Veiklos vyks darbo dienomis nuo 10 valandos. Skaitymų ir dirbtuvių trukmė – iki vienos valandos. Skaitymams registruojame vieną klasę arba vieną ikimokyklinukų grupę.

Šventiniai skaitymai gali būti vykdomi ir nuotoliniu būdu, todėl raginame dalyvauti ir regionų ugdymo įstaigas. Kviečiame kurti šventišką nuotaiką mažiausiems skaitytojams ir savo bendruomenėje!

Kartu pajuskime artėjančią švenčių nuotaiką!

Registracija ir informacija el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu (8 5) 239 8561.

Trumpai apie skaitymus

Data
gruodžio 1–30 d.
Laikas
10 val.
Vieta
Renginių erdvė, III a.
Trukmė
iki 1 val.
Dalyvavimas
registracija ir informacija el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu (8 5) 239 8561.
Daugiau informacijos
socialiniame tinkle „Facebook“

Rekomenduojame