Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginiai ir parodos

Renginio paveikslėlis

Geriausių 2020 m. knygų vaikams ir paaugliams apdovanojimų nominantų paskelbimas

2021 m. gegužės 7 d. 12:00 - 2021 m. gegužės 12 d.

Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius, kasmet teikiantis premijas už geriausias knygas vaikams ir paaugliams bei vaikų literatūros tyrimus ir sklaidą, gegužės 7 d. 12 val. paskelbs 2020 m. premijų nominantų sąrašą. Taip norima atkreipti dėmesį į pačias vertingiausias metų knygas bei padėti skaitytojams nepasiklysti jų gausybėje. Skelbiami geriausiųjų sąrašai gali tapti kelrodžiu ieškantiems gerų ir specialistų pripažintų knygų vaikams ir paaugliams.

Premijos (iš viso aštuonios) kasmet teikiamos geriausių ir reikšmingiausių vaikų ir paauglių knygų rašytojams, iliustruotojams, vertėjams. Viena premija skiriama ir už vaikų literatūros tyrimus ar aktyvų skaitymo skatinimą. Daugiau apie premijas skaitykite čia.

Premijų laureatai paaiškės gegužės pabaigoje per iškilmingą ceremoniją Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. IBBY Lietuvos skyriaus metų knygų apdovanojimai bus teikiami dvidešimt devintą kartą.

Nominantus paskelbs IBBY Lietuvos skyriaus pirmininkė Inga Mitunevičiūtė.

Tiesioginę transliaciją bus galima stebėti IBBY Lietuvos skyriaus ir Nacionalinės bibliotekos „Facebook“ paskyrose, taip pat Nacionalinės bibliotekos „Youtube“ kanale.

Trumpai apie renginį

Data
gegužės 7 d.
Laikas
12 val.
Dalyvavimas
tiesioginę transliaciją stebėkite IBBY Lietuvos skyriaus ir Nacionalinės bibliotekos „Facebook“ paskyrose, taip pat Nacionalinės bibliotekos „Youtube“ kanale
Daugiau informacijos
socialiniame tinkle „Facebook“
Organizatoriai
Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka