Sausio 30 d. 17.30 val. kviečiame į Vilniaus žydų viešojoje bibliotekoje vyksiantį susitikimą su Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro (LGGRTC) vadovu dr. Arūnu Bubniu ir architektu Tauru Budziu.
Dr. Arūnas Bubnys pristatys naujausius ir apžvelgs ankstesnius LGGRTC tyrimus, taip pat savo paties kaip istoriko darbus, vykdomus ir būsimus projektus, svarstys švietimo klausimus Holokausto temomis.
Tauras Budzys vadovauja „Teisuolių atminimo“ projektui, kuris parodo, kad per Holokaustą buvo vietos heroizmui ir humaniškumui. Tai neabejotinai per mažai atskleista Holokausto visumos dalis.
Renginys dedikuojamas Tarptautinei Holokausto aukų atminimo dienai.
Pasaulio teisuoliai nusipelno būti plačiau žinomi, pagarbos ir vertybinio jų suvokimo. Daugiau apie projektą „Teisuolių atminimas“ skaitykite čia: www.teisuoliuatminimas.lt/apieprojekta