Telefonas Klaustukas Gestu kalba Sitemap

Biblioteka vaikams ir jaunimui

Birželio 3 d. visi Tėčiai skaito vaikams!

Kviečiame prisijungti prie jau ketverius metus iš eilės organizuojamos Skaitymo skatinimo programos akcijos „Tėčiai skaito vaikams“ !

Šia akcija siekiama įkvėpti ir paskatinti tėčius prasmingai leisti laiką su vaikais, ypač artėjant Tėčio dienai, atkreipti visuomenės dėmesį į skaitymo svarbą ir kartu su vaikais atrasti knygos pažinimo džiaugsmą. Nuo 2019 m. vykstančioje akcijoje vaikams skaitė įvairių profesijų tėčiai – rašytojai, muzikantai, aktoriai, miestų merai, net pareigūnai ir ugniagesiai! Akcija vyko ne tik bibliotekose, mokyklose, darželiuose, bet ir įvairiuose viešuose renginiuose – Vilniaus knygų mugėje, Sostinės dienose.

Kviečiame visas Lietuvos bibliotekas, ugdymo įstaigas jungtis prie šios reikšmingos akcijos ir birželio 3 d. organizuoti skaitymus savo bendruomenėse. Įtraukdami visuomeniškus tėčius, pasiruošusius vaikams skaityti įdomias istorijas, kurkite jaukius skaitymo ritualus.

Siūlome nepamiršti įamžinti susitikimų akimirkų, o dalijantis informacija apie akcijos renginius, taip pat jų nuotraukomis socialiniuose tinkluose, žymėti grotažyme #TėčiaiSkaitoVaikams. Kviečiame sekti projekto „Tėčiai skaito vaikams“ paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“.

Tėčiai, skaitykite savo vaikams, nes skaitymas suartina!

Akcijos plakatą galite rasti čia.