Telefonas Klaustukas Sitemap

Biblioteka vaikams ir jaunimui

Leidiniai

 • 2021 m. rugsėjo 29 d.

  Išėjo 3-iasis šių metų „Rubinaičio“ numeris

  Pasirodė trečiasis šių metų „Rubinaičio“ numeris. Žurnalas skirtas bibliotekininkams, pedagogams, leidėjams ir visiems, dirbantiems su vaikų knygomis, besidomintiems vaikų ir paauglių literatūra.

  Skaityti daugiau
 • 2021 m. rugsėjo 7 d.

  Išėjo antras šių metų „Rubinaičio“ numeris

  Pasirodė antras 2021-ųjų „Rubinaičio“ numeris. Žurnalas skirtas bibliotekininkams, pedagogams, leidėjams ir visiems, dirbantiems su vaikų knygomis ir besidomintiems vaikų bei paauglių literatūra.

  Skaityti daugiau
 • 2021 m. rugsėjo 7 d.

  Leidinys „Skaitymas kaip tikslas. Apie skaitymo skatinimo metodus ir tyrimus“

  Reikšmingų tyrimų rezultatai, įžvalgos, skaitymo skatinimo veiklos pavyzdžiai – visai tai galima rasti pagal Skaitymo skatinimo programą parengtame ir Nacionalinės bibliotekos išleistame leidinyje „Skaitymas kaip tikslas. Apie skaitymo skatinimo metodus ir tyrimus“. Tikimės, kad knyga bus naudinga visiems su vaikų ir jaunimo skaityba dirbantiems specialistams.

  Skaityti daugiau
 • 2021 m. kovo 31 d.

  Išėjo 1-asis šių metų „Rubinaičio“ numeris

  Naujienos iliustracija

  Pasirodė pirmasis šiais metais „Rubinaičio“ numeris. Žurnalas skirtas bibliotekininkams, pedagogams, leidėjams ir visiems kitiems, dirbantiems su vaikų knygomis ir besidomintiems vaikų bei paauglių literatūra.

  Skaityti daugiau
 • 2021 m. vasario 18 d.

  Atnaujinti „Teminiai literatūros sąrašai“

  Specialistams, dirbantiems su vaikų ir jaunimo skaityba, ko gero, neretai tenka išgirsti prašymų pasiūlyti skaitinių tam tikromis temomis, pavyzdžiui, apie gyvūnus ar žaislus, raganas ar vampyrus, istorinių arba ekranizuotų knygų, pasakojimų apie paauglių problemas ar nuotykius mokykloje ir t. t. Neretai ir patiems kyla toks poreikis, organizuojant tam tikras pamokas, edukacijas ir pan. Tačiau ne visada tokioje šiandienėje knygų gausoje pavyksta greitai rasti tai, ko ieškome.

  Skaityti daugiau
 • 2021 m. vasario 17 d.

  Leidinys „Mokiniams rekomenduojamos knygos: 1–10 klasei“

  2019 m. vasario mėnesį buvo išleistas žurnalo „Rubinaitis“ priedas „Mokiniams rekomenduojamos knygos: 1–10 klasei“, kurį sudarė doc. dr. Kęstutis Urba.

  Leidinys, kuriame rasite rekomenduojamų knygų sąrašą 1–10 klasių mokiniams – puikus orientyras tėvams, mokytojas, bibliotekininkams ir patiems vaikams bei paaugliams, ieškantiems gerų knygų.

  Skaityti daugiau
 • 2020 m. gruodžio 11 d.

  Išėjo 4-asis šių metų „Rubinaičio“ numeris

  Naujienos iliustracija

  Sulaukėme ketvirtojo šiais metais žurnalo „Rubinaitis“ numerio. Leidinys, nušviečiantis Lietuvos ir pasaulio vaikų literatūros aktualijas, skirtas pedagogams, bibliotekininkams, leidėjams, tėvams, studentams ir kitiems, dirbantiems su vaikais ir jiems skirtomis knygomis.

  Skaityti daugiau