Telefonas Klaustukas Sitemap

Biblioteka vaikams ir jaunimui

Garso įrašai

 • 2022 m. balandžio 21 d.

  Tinklalaidė „Pokalbiai apie vaikų literatūrą“

  „Pokalbiai apie vaikų literatūrą“ – Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo departamento tinklalaidė, skirta visiems, dirbantiems su vaikais, vaikų literatūra ir besidomintiems šia sritimi, – bibliotekininkams, mokytojams, leidėjams, rašytojams, tėvams.

  Skaityti daugiau
 • 2022 m. vasario 2 d.

  Tinklalaidė jaunimui „Pokalbiai apie literatūrines patirtis“

  Iliustracija

  Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento inicijuotas projektas „Pokalbiai apie literatūrines patirtis“ – tai pokalbių laida paaugliams ir jaunimui. Žinomų kultūros atstovų buvo klausiama, kokią įtaką jų gyvenimo pasirinkimams ir profesinei sėkmei padarė paauglystėje perskaitytos knygos. Laidoje buvo kalbama apie kūrybą, literatūrą, kitus menus bei, žinoma, gyvenimą.

  Skaityti daugiau
 • 2021 m. gruodžio 21 d.

  „Pasaka su uodega“

  Aktorė ir edukatorė Kristina Savickytė, bendradarbiaudama su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, kviečia atrasti pasakas iš naujo panaudojant jas pokalbiui su vaikais ir iššūkiams visai šeimai. Tinklalaidė „Pasaka su uodega“ kviečia įsitraukti į bendrą šeimos veiklą, pažinti pasakos išmintį ir simbolius šiuolaikiniame kontekste, pasakos iliustruojamos autoriniais instrumentiniais kūriniais.

  Skaityti daugiau