Telefonas Klaustukas Gestu kalba Sitemap

Mediateka

„Pokalbiai apie vaikų literatūrą“: apie vaikų ir jaunimo knygų klubus su Rūta Lazauskaite S01E07

Septintoje tinklalaidės „Pokalbiai apie vaikų literatūrą“ laidoje su Rūta Lazauskaite kalbamės apie vaikų ir jaunimo knygų klubus.

Rūta Lazauskaitė yra Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento Kultūrinės edukacijos skyriaus vadovė, taip pat Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus valdybos narė. Rūta jau kelerius metus veda knygų klubą mokiniams Nacionalinėje bibliotekoje. Su ja šnekučiuojamės apie vaikų ir jaunimo knygų klubo veiklas, tikslus, pasiekimus ir atradimus, prasmę, taip pat ir nesėkmes, kylančius iššūkius.

Laidą veda Nacionalinės bibliotekos vaikų literatūros specialistė Eglė Baliutavičiūtė.

„Pokalbiai apie vaikų literatūrą“ – Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo departamento tinklalaidė, skirta visiems, dirbantiems su vaikais, vaikų literatūra ir besidomintiems šia sritimi, – bibliotekininkams, mokytojams, leidėjams, rašytojams, tėvams. Tinklalaidėje aptariami klausimai, susiję su vaikų ir paauglių knygomis, svarbiomis datomis, įdomiais ir aktualiais vaikų literatūros reiškiniais ir įvykiais, vaikų skaityba, literatūrine edukacija, leidyba.