Telefonas Klaustukas Gestu kalba Sitemap

Mediateka

Geriausių 2020 m. knygų vaikams ir paaugliams apdovanojimų nominantų paskelbimas

Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius, kasmet teikiantis premijas už geriausias knygas vaikams ir paaugliams bei vaikų literatūros tyrimus ir sklaidą, gegužės 7 d. 12 val. paskelbs 2020 m. premijų nominantų sąrašą. Taip norima atkreipti dėmesį į pačias vertingiausias metų knygas bei padėti skaitytojams nepasiklysti jų gausybėje. Skelbiami geriausiųjų sąrašai gali tapti kelrodžiu ieškantiems gerų ir specialistų pripažintų knygų vaikams ir paaugliams.

Premijos (iš viso aštuonios) kasmet teikiamos geriausių ir reikšmingiausių vaikų ir paauglių knygų rašytojams, iliustruotojams, vertėjams. Viena premija skiriama ir už vaikų literatūros tyrimus ar aktyvų skaitymo skatinimą. Daugiau apie premijas skaitykite čia.

Premijų laureatai paaiškės gegužės pabaigoje per iškilmingą ceremoniją Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. IBBY Lietuvos skyriaus metų knygų apdovanojimai bus teikiami dvidešimt devintą kartą.

Nominantus paskelbs IBBY Lietuvos skyriaus pirmininkė Inga Mitunevičiūtė.

Tiesioginę transliaciją bus galima stebėti ir IBBY Lietuvos skyriaus ir Nacionalinės bibliotekos „Facebook“ paskyrose.

Organizatoriai: Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka.

Taip pat žiūrėkite